Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande Amsterdamse klok 3525
Staande Amsterdamse klok

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800 3537
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830 3503
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Warmink staande klok 3596
Warmink staande klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude regulateur 3590
Oude regulateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker jaarpendule 3545
Antieke Gustav Becker jaarpendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule, 1890 3536
Grote Franse pendule, 1890

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Miniatuur Friese staartklok 3677
Miniatuur Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco staande klok 3671
Art Deco staande klok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3647
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse pendule 3618
Franse pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Religieuze tafelklok 3513
Religieuze tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Oude messing reiswekker 3680
Oude messing reiswekker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse skeletklok 3679
Antieke Engelse skeletklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Scheepsklok+barometer 3652
Scheepsklok+barometer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Franse wandklok 3637
Franse wandklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3622
Franse vergulde pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3598
Friese staartklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse Art Deco eierwekker 3582
Duitse Art Deco eierwekker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken zuilenklokje, 1900 3577
Eiken zuilenklokje, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule, 1880 3551
Franse bronzen pendule, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Friese dubbelkapper staartklok 3547
Friese dubbelkapper staartklok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3542
Antieke regulateur

Resultaat:

160 EUR