Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5104
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Oude kinderkopjes 5109
3x Oude kinderkopjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Paard naar Dali 5099
Bronzen sculptuur, Paard naar Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Art Deco boekensteunen 5013
2x Art Deco boekensteunen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Bronzen dieren 5113
3x Bronzen dieren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen discuswerper 5089
Bronzen discuswerper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Albasten figuur, Lezend meisje 5081
Albasten figuur, Lezend meisje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Discuswerper 5067
Art Deco beeld, Discuswerper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Marmeren buste, J. Aurili 5106
Marmeren buste, J. Aurili

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900 5102
Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beeld, Ridder 5098
Beeld, Ridder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste 5097
Antieke bronzen buste

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Brons gieters 5075
Bronzen beeld, Brons gieters

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Pelletier wandapplique, 1900 5074
A. Pelletier wandapplique, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm. 5073
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws religieus beeld 5070
19e Eeuws religieus beeld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Konijn 5064
Bronzen beeld, Konijn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naar Picasso 5062
Bronzen beeld, Naar Picasso

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Erotisch bronzen beeld 5058
Erotisch bronzen beeld

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen buste Afrikaanse vrouw 5054
Bronzen buste Afrikaanse vrouw

Resultaat:

60 EUR