Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
IJzeren geldkist, ca. 1700 2036
IJzeren geldkist, ca. 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zandstenen leeuwekop 2279
Zandstenen leeuwekop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Egyptische voorwerpen 2214
3x Egyptische voorwerpen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910 2055
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Kaarskandelaren 2267
3x Kaarskandelaren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Wandconsoles 2232
2x Wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Hollandse antiquarische boeken 2142
3x Hollandse antiquarische boeken

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
19e Eeuws wandrek 2075
19e Eeuws wandrek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal, 1930 2064
Antieke weegschaal, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke wijnkan, 1880 2062
Antieke wijnkan, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Historisme pronkvazen, 1890 2043
2x Historisme pronkvazen, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vergulde dekseldoos 2029
Vergulde dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote antieke blikken hutkoffer, 1920 2357
Grote antieke blikken hutkoffer, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duivelsmasker 2304
Duivelsmasker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Opgezette reebok kop 2278
Opgezette reebok kop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
14-Delen antiquarische boeken 2143
14-Delen antiquarische boeken

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2112
Documentenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915 2059
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Doos horloge accessoires 2320
Doos horloge accessoires

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Tuinvazen 2300
2x Tuinvazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Tuinvazen 2299
3x Tuinvazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Engelse antiquarische boeken 2145
4x Engelse antiquarische boeken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Engelse antiquarische boeken 2141
2x Engelse antiquarische boeken

Resultaat:

225 EUR