Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Antieke Delftse Fayence 6059
3x Antieke Delftse Fayence

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Antiek porselein 6232
2x Antiek porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Plateel figuren 6129
3x Plateel figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Delftse dekselvaas, 1930 6020
Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein 6148
Lot Herend porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren 6168
4x Hummel figuren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6163
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Delftse schenkkan 6079
Antieke Delftse schenkkan

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Parapluhouder, Petrus Regout 6078
Parapluhouder, Petrus Regout

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot serviesgoed, 1900 6202
Lot serviesgoed, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil keukenset, 1910 6176
Jugendstil keukenset, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lotje Delfts (4x) 6105
Lotje Delfts (4x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900 6096
Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Royal Albert servies 6087
Royal Albert servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen tabakspijp, 1880 6206
Antieke porseleinen tabakspijp, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot antiek Duits servies, 1915 6193
Groot antiek Duits servies, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen Biedermeier Tête à Tête 6191
Porseleinen Biedermeier Tête à Tête

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Duitse Hummel figuren 6166
3x Duitse Hummel figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude Hummel figuur, Nr. 87 6165
Oude Hummel figuur, Nr. 87

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Napels comfoor+theekan 6142
Napels comfoor+theekan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse petroleumlamp 6092
Franse petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas 6085
Jugendstil vaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Delfts-blauw wijwaterbakje 6082
17e - 18e Eeuws Delfts-blauw wijwaterbakje

Resultaat:

120 EUR