Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring met oud diamant 628
Gouden ring met oud diamant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden ring met rozenkwarts 129
Gouden ring met rozenkwarts

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden rijring met oud diamant 633
Gouden rijring met oud diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Geelgouden streekbroche 459
Geelgouden streekbroche

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gouden ring met rookkwarts 128
Gouden ring met rookkwarts

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband 780
Zilver vergulde armband

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot diverse horloges 761
Lot diverse horloges

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden armband 477
Gouden armband

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot zilveren bedels 385
Lot zilveren bedels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden collier en hanger met rookkwarts 133
Gouden collier en hanger met rookkwarts

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Doosje met sieraden 812
Doosje met sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rosegouden ring. 179
Rosegouden ring.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oorhangers met bloedkoraal 161
Oorhangers met bloedkoraal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met diamant 59
Gouden oorstekers met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Parelcolliers 809
2 Parelcolliers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden horloge met leren band 763
Gouden horloge met leren band

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden horloge met gouden band 757
Gouden horloge met gouden band

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot polshorloges 754
Lot polshorloges

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Snoertjes turkoois 730
3 Snoertjes turkoois

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Bronzen sieraden 712
2 Bronzen sieraden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4 Zilveren hangers 686
4 Zilveren hangers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot edelstenen met tanzaniet, peridot, granaat ed 613
Lot edelstenen met tanzaniet, peridot, granaat ed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden collier met medaillon 585
Gouden collier met medaillon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot edelstenen 561
Lot edelstenen

Resultaat:

40 EUR