Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Naaitafel, Willem III 4047
Naaitafel, Willem III

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bibliotheek trapje 4171
Bibliotheek trapje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Stoel met groene stoffering 4169
Stoel met groene stoffering

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4156
Halve maantafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Korinthische zuil, 1700 4088
Antieke Korinthische zuil, 1700

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
2x Vergulde bijzettafel 4077
2x Vergulde bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel met console 4058
Spiegel met console

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke boekenkast, 1900 4131
Antieke boekenkast, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1840 4103
Antieke commode, 1840

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1900 4101
Antieke armleunstoel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4079
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, H 154 x B 72 cm. 4045
Antieke spiegel, H 154 x B 72 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dekenkist 4190
Dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Renaissance kistje 4140
Renaissance kistje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
17e Eeuwse eiken dekenkist 4107
17e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4104
Engelse bijzettafel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chaise Longue met hocker 4086
Chaise Longue met hocker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Engelse tiltop tafel 4027
Engelse tiltop tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1820 4279
Eiken commode, 1820

Resultaat:

130 EUR