44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

7 Zilveren pijpwroeters 116
7 Zilveren pijpwroeters

225 EUR

Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

110 EUR

Zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuw 149
Zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuw

190 EUR

Kralenbeurs met zilver, 1817 618
Kralenbeurs met zilver, 1817

275 EUR

Zilveren naaldenkoker 666
Zilveren naaldenkoker

70 EUR

11 Zilveren likeurglaasjes 365
11 Zilveren likeurglaasjes

190 EUR

Zilveren asbak 699
Zilveren asbak

30 EUR

Zilveren tabaksdoos, 1834 696
Zilveren tabaksdoos, 1834

190 EUR

2 Flacons met zilver 621
2 Flacons met zilver

60 EUR

Zilveren miniatuur koets 491
Zilveren miniatuur koets

90 EUR

Zilveren lodereindoos 440
Zilveren lodereindoos

90 EUR

Divers met zilver 318
Divers met zilver

200 EUR

Zilveren theeschep 667
Zilveren theeschep

100 EUR

Zilveren moccakan 448
Zilveren moccakan

110 EUR

2 Sigarettenpijpjes zilver/goud 445
2 Sigarettenpijpjes zilver/goud

80 EUR

Bokaal met zilver 395
Bokaal met zilver

50 EUR

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes 364
Zilveren vleesvork & olijfvorkjes

40 EUR

Zilveren ophaalbrug 148
Zilveren ophaalbrug

70 EUR

Zilveren koffie servies (5x) 22
Zilveren koffie servies (5x)

1.100 EUR

2 Zilveren kandelaren 18
2 Zilveren kandelaren

350 EUR

Zilveren roomstel 746
Zilveren roomstel

130 EUR

Lot divers zilver 692
Lot divers zilver

25 EUR

Zilveren doos 674
Zilveren doos

70 EUR

Zilveren roomstel 671
Zilveren roomstel

90 EUR