Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Lot met drie zilveren naaldenkokers, 2 ovale modellen waarvan één voorzien een guillochebewerking, 833/000, wat gedeukt, één gladmodel, 925/000, en een gecontourneerd model met acanthusbladeren en kr...

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, rond model versierd met randen met palmetpatroon en getrembleerde bewerking met stippendecor. Frankrijk. ø38x18mm. ca 24,5 gram. Voorzien van vergulde binnenzijde. In goede s...

Zilveren munthouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren muntenhouder, 925/000, rondmodel met in de vorm van een hanger. MT.: Horace Woodward & Co Ltd, Birmingham, jl.:l:1910. ø 28mm. In zeer goede staat.

Zilveren breipenhouder en priem
Resultaat: 40 EUR

Zilveren breipenschede en priem, 833/000, breipenschede met bandwerk voorzien van diverse patronen, 14 cm. en een priem met schede voorzien van graveerwerk. 8 cm. Totaal ca 25,9 gram. In goede staat

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren botermesjes, 833/000, voorzien van een spatel met daaraan een steel met volutvormige elementen. 18 cm. Totaal ca 67 gram. MT.: onduidelijk. In goede staat

Groot lot plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...

Zilveren lepels in schaal
Resultaat: 40 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Zilveren visitekaarthouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.

Tien messen met plated heft
Resultaat: 30 EUR

Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...