Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanger met granaat
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw

Gouden ring Zeeuwse knop
Resultaat: 110 EUR

Fijne gouden ring, 585/000, met een zeeuws knopje, ø 10 mm. ø 48. ca 1,3 gram. In goede staat.

Lot zakhorloges
Resultaat: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

Gouden ring met amethist
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een rechthoekige zetkast voorzien van een amethist. Grootte kop 15x14mm. ø 54. ca 5,3 gram. In goede staat

Horlogeketting met goud
Resultaat: 100 EUR

Gevlochten horlogeketting met goud, 585/000. Horlogeketting uit gevlochten koord met geelgouden elementen voorzien van graveerwerk en in het midden een element met paardenhoofd, tussen het koord gepla...

Pandora armband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren armband, 925/000, met bedels. Pandora armband met Pandora sluiting en voorzien van 15 zilveren bedels. Lengte 20 cm. ca 70 gram. In goede staat.

Witgouden ring met zirkonia's
Resultaat: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Pandora armband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren armband, 925/000, met bedels. Pandora armband met Pandora sluiting en voorzien van 15 zilveren bedels. Lengte 20 cm. ca 66 gram. In goede staat.

Gouden oorstekers opaal mozaiek
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met opaal mozaïek. oorstekers met een bolle kraal uit opaal mozaïek. ø 8 mm. ca 1,4 gram. Nieuw.

Witgouden ring met parel
Resultaat: 80 EUR

Witgouden ring, 585/000, met parel. Witgouden solitairring met een parel, ø 6mm. en een zigzag bewerking in een deel van de band. ø 54. ca 1,6 gram. In goede staat.

Broche/hanger met agaat en parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met zilveren bovenkant. Versierd met agaten en diamant en een parel. Ruitvormige opengewerkte broche met 4 peervormig gefacetteerde agaten en een ronde cabouchon aga...

Granaat oorknoppen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...

Collier van carneool met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...

Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren broche, 833/00, in de vorm van een hulstblad met bloedkoraal. 5 cm. MT.: D.P.M.Gaillard, Schoonhoven, 1907-1936. ca 4,5 gram. In goede staat

Gouden vlinderhanger
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een opengewerkte vlinder voorzien van een witgouden rand. 25x21mm. ca 1,7 gram. In goede staat

4 Paar oorringen met zirconia
Resultaat: 80 EUR

Vier paar zilveren oorringen, 925/000. Paar zilveren en een paar zilver vergulde oorringen met een dubbele ring bezet met zirconia's, ø 28 mm, Een paar ovale oorringen met krulbewerking, bezet met zir...

Witgouden rijring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Rijring, 333/000, wit, bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25ct. ø 53. ca 1,5 gram. Breedte ring 2 mm. In goede staat.

Zilveren keelknopen + armband
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren sieraden met een eenden broche, slavenband met dop, diverse oorringen, venetiaans collier, 2 medaillons, manchetknopen met leer, close-for-ever armband, een slangenarmband voor bedels, 2 ...

Longiness dameshorloge
Resultaat: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 70 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, ronde oorknoppen met zirconia, ø 5mm, en een paar oorknoppen in een gecontourneerde trapeziumvorm, voorzien van matte en poly bewerking en versierd met een zircon...

Zilveren oorclips, Lapponia
Resultaat: 70 EUR

Zilveren oorclips, Lapponia, 925/000, Driehoekig model voorzien van een gemattteerde bewerking. 21x17mm. ca 8,5 gram. In goede staat

Hanghorloge Bucherer
Resultaat: 70 EUR

Ketting met een cilindervormig metalen hanghorloge, mechanisch gemerkt Bucherer, met schuifmechanisme. 15x32mm, werkend. In goede staat

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 70 EUR

Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...