Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zuidzee parel collier
Startprijs 2.100 EUR

Zuidzee parel collier met 2 sluitingen WG 750/000 verwerkt in een parel,38 zeer fijne Zuidzee parels 10.5-15.5 mm., L44 cm.

C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR

Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G

2x Percussie pistolen
Startprijs 2.250 EUR

2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.

Mysterieuze klok
Startprijs 2.250 EUR

Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G

Zuidzee Tahiti parel collier
Startprijs 2.300 EUR

Zuidzee Tahiti parel collier sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels en goudkleurige Zuidzee parels, 10.5-11.5 mm. L.45 cm.

Creolen GG
Startprijs 2.400 EUR

Steekcreolen GG750/000, voorkant,en achterkant binnen, bezet met 172 briljanten 3.44ct.,W/SI,Ø55mm.,11.6gr.

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

Zilveren servies
Startprijs 2.500 EUR

Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U

Carel Jacobus Behr
Startprijs 2.500 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

Miralles.
Startprijs 2.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

18e Eeuws heilig beeld
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws heilig beeld met originele polychromie. Groot formaat goud-decor 112x51x30cm. Cond.: G

Briljant klip oorstekers
Startprijs 2.600 EUR

Briljant klip oorstekers WG 750/000 bezet met 102 briljanten 1.27 ct.W/VSI en 73 Baquette diamanten 0.92ct. TW/VSI ,L 22mm., 10.8gr.

Creolen GG
Startprijs 2.750 EUR

Creolen GG 750/000 aan de voorkant,en achterkant aan de binnenkant bezet met 216 briljanten 2.02ct.TW/VSI, Ø28mm.,9.2 gr.(voorm.verk.prijs 11110.-euro).

A. Verhoesen
Startprijs 2.750 EUR

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...

2x Percussie pistolen
Resultaat: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Zeldzame bracket klok
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.

Aquamarijn-briljant hanger
Startprijs 2.900 EUR

Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Bouille stijl klokje
Startprijs 3.000 EUR

Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk

Parel briljant hanger
Startprijs 3.200 EUR

Briljant hanger WG 750/000, 103 briljanten 2.72 ct.W/S1, en een zeer fijne Zuidzee parel Ø18 mm.!!! 11.1 gr.

Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.200 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

Evert Moll
Startprijs 3.250 EUR

Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.250 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.250 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie