Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vierdeurs buffetkast
Geen vanafprijs

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Tweedeurs linnenkast
Resultaat: 275 EUR

Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U

4 Kleine kleedjes
Resultaat: 5 EUR

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

Lederen barok stoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

Chinese vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...

Kamerscherm, Japans
Resultaat: 123,5 EUR

Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

Hollandse klepsectetaire
Resultaat: 125 EUR

Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G

Notenhouten salontafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel in Louis Quize stijl, mooi uitgewerkt 20e eeuw 51x155x78cm. Cond.: U

Salonbank
Geen vanafprijs

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

2 Damesfauteuils
Geen vanafprijs

Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U

Armleunstoel, petit point
Geen vanafprijs

Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Notenhouten eetkamertafel
Geen vanafprijs

Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U

4 Eetkamerstoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U

2 Clubfauteuils
Resultaat: 80 EUR

Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U

Televisiemeubel
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U