Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Theepotje
Geen vanafprijs

Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.

2 Delen roodkoper
Geen vanafprijs

2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.

2 Wandlampen
Resultaat: 14 EUR

Twee antieke wandlampen. Koperen armaturen met cameo-glas kappen ca. 1900 27x22xø15cm. Cond.: G

4 Wandconsoles
Resultaat: 25 EUR

Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G

Plafondlamp
Geen vanafprijs

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Petroleum hanglamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 47xø24cm. Cond.: G

Antieke petroleumlamp
Geen vanafprijs

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 46xø25cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 36 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G

Zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Kristallen zakkroonluchter 30-er jaren Hollands. Met drie lampen in zeer goede staat 75xø38cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G

Antieke melkbus
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse melkbus "De Graafstroom" 62xø30cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Geen vanafprijs

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 30 EUR

Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G

Antieke barometer
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse barometer met snijwerk 51x20x4cm. Cond.: G

Trompet
Geen vanafprijs

Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G

Koffertje met inhoud
Geen vanafprijs

Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G

3 Olifanten
Resultaat: 10 EUR

Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 9 EUR

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 22,5 EUR

Tinnen kraantjeskan Holland 20e eeuw 36xø14cm. Cond.: G