Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Resultaat: 10 EUR

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18

Speelgoed naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G

3 Poppenserviesjes
Geen vanafprijs

3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.

2 Modelauto's
Resultaat: 10 EUR

2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.

Fleischmann 7968
Resultaat: 20 EUR

Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.

7 Opbergdoosjes modeltreinmateriaal
Resultaat: 35 EUR

7 Opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...

Pluche aapje
Startprijs 10 EUR

Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G

Piano + krukje
Resultaat: 75 EUR

Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G

2 Honden
Resultaat: 10 EUR

2 Honden, poedels, 10 en 35 cm.Cond:G

Chinese pop
Startprijs 10 EUR

Chinese pop, modern vinyl, vaste bruine ogen, gesloten mond.

Houten wit bedje
Resultaat: 10 EUR

Wit houten bedje met beddegoed. L.: 65cm.

4 Bouwpakketten
Resultaat: 18 EUR

4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G

Poppenstoel + tafel
Startprijs 20 EUR

Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G

Poppenstoel
Startprijs 20 EUR

Oude poppenstoel van natuurhout ca. 1960 64x32x31cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 55 EUR

Antieke kinderspiegel met applicatie met 4 poppen afgebeeld ca. 1910. geslepen glas 53x29cm. Cond.: G

Poppenwagen
Resultaat: 50 EUR

Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G

Modelboot
Resultaat: 25 EUR

Modelboot viskotter op standaard 20e eeuw 50x41x11cm. Cond.: G

Poppenwagen
Resultaat: 25 EUR

Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 40 EUR

Kinderstoeltje, bamboe look, gemaakt van noten gekleurd beukenhout ca 1890, met gevlochten zitting. Cond.: R/G 50x30x24

Wiegje + kleertjes
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G

2 Popmutsen + Korsetje
Resultaat: 35 EUR

Corsetje, wit met twee dubbelrij gaatjes. Strohoed met bloemen, strohoed met rose band. Doosje met poëzieplaatjes (5), doopmutje wit handwerk oud. Doopmutje wit dubbele rand handwerk.

Poppenservies met doos
Startprijs 30 EUR

Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G

Ledikant
Resultaat: 53 EUR

Poppenledikant op wieltjes met hemel ca. 1900. Metaal met koper 60x24x42cm. Cond.: G

Porseleinen hoofd
Startprijs 30 EUR

Replica hoofd met bruine vaste ogen, boven 2 tandjes en blonde pruik. Ca. 10cm. Cond.: G