Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflesje met zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Startprijs 10 EUR

Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

Kristallen glaasje, zilv. voet
Startprijs 20 EUR

Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G

3 Verzilverde schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...

6 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G

7 Menuhouders
Resultaat: 30 EUR

7 Menuhouders gestempeld sterling 950 34 gr.

Dienblad met kofiiestel
Resultaat: 25 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Verzilverde beugeltas
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

Vaas met zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 36 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 35 EUR

Mooi Engels zilveren pillendoosje 925/000 20gr. Cond.: U

2 Jasmonturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren mooi bewerkte jasmonturen 20e eeuw 800/000 16gr.

Kristallen bonbonierre
Resultaat: 60 EUR

Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G

2 Miniatuur portemonnees
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren maliëntasjes 800/000 60gr. Cond.: U

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...

Zilveren flessenopener
Resultaat: 35 EUR

Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Resultaat: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Plated handwerkschaal
Startprijs 35 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U