Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Indonesisch beeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld van een Indonesische dame met stok in de handen eind 20e eeuw 52x14x13,5cm. Cond.: G

Gipsen heilig hart beeld
Resultaat: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R

Beeldje, 5 figuren
Resultaat: 20 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Beeld, reiger
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G

Buste Romeinse officier
Resultaat: 35 EUR

Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G

3 Beelden
Startprijs 20 EUR

Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G

Aardewerken buste
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 20 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G

Sculptuur, antiloop
Startprijs 25 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Bronzen Mariabeeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen Mariabeeld 19e eeuw 38x7x10cm. Cond.: G

Indonesisch houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch tropisch houten beeld van een zittende vrouw 20e eeuw 32x23x13cm. Cond.: G

Schild, Songye
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.

Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Bronzen pressepapier
Resultaat: 50 EUR

Bronzen presse-papier (vuurverguld) met drie kabouters gemonteerd op een houten plankje 30-er jaren 13x16x21cm. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Startprijs 30 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Beeld, tempelwachter
Resultaat: 35 EUR

Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G

Beeld, valkenier
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een valkenier 47x14x13cm. Cond.: G

Beeld, visser
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een jager met harpoen (visser) 50x14x13cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Chinese figuur
Resultaat: 50 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Bronzen kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kandelaar ongesigneerd 50-er jaren 12x25x21cm. Cond.: U