Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese stoelklok
Resultaat: 90 EUR

Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.

Klok, bimbam
Resultaat: 20 EUR

Oude Bim Bam regelateur, vermoedelijk Duitsland. Eiken kast met facet geslepen glas 74x16x31cm. Cond.: G

Klokkenstel
Geen vanafprijs

Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U

Schoorsteenklok
Resultaat: 20 EUR

Oude schoorsteenklok 40-er jaren. Eikenhout met snijwerk (vermoedelijk Duitsland) 42x14x21cm. Cond.: G

Junghans tafelklok
Geen vanafprijs

Antieke eiken Junghans tafelklok met gong ca. 1920 (Duitsland) 32x20x13cm. Cond.: U

Antieke wandklok
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Geen vanafprijs

Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G

Franse comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse antieke comtoise 1880. Wandklok met uitgewerkte koperen slinger. Voorstelling vaas met koudbeschilderde bloemen. Klok voorstelling met druiveranken 146x32x15cm. Cond.: G

Keramische klok
Geen vanafprijs

Antieke Hollande keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G

Kienzle klok
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U

Tafelklok, Warmink
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Geen vanafprijs

ongeldig

Oude buffetklok
Resultaat: 25 EUR

Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U

Koekkoeksklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G

2 Art-deco klokken
Resultaat: 10 EUR

2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.

Klok
Startprijs 20 EUR

Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G

Wekkertje
Startprijs 20 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G