Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Serie porseleinen borden
Geen vanafprijs

6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Resultaat: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Porseleinen Droste servies
Resultaat: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

5 imari borden
Geen vanafprijs

Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R

22-Delig servies
Resultaat: 30 EUR

22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Lampenvoet
Resultaat: 120 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Platelen kaststel
Resultaat: 15 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

Kristallen vaas
Geen vanafprijs

Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U

Kristallen bestekleggers
Resultaat: 30 EUR

Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G

Aardewerken bord
Resultaat: 22 EUR

Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U

5 Aardewerken borden
Resultaat: 20 EUR

5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...

8 Oude tegels
Geen vanafprijs

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

6 Porseleinen dieren
Geen vanafprijs

Zes porseleinen dierfiguren 20e eeuw. 2 Eenden (bisquit), vogel (bisquit), hert, paard en een hond geglazuurd. Tussen de 3,5cm. en 8cm. hoog. Cond.: G

2x Copenhagen, vissen
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

28 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

28 Delen Zwiebelmuster porselein 20e eeuw (geen Meissen), kleine beschadiging Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

47-Delig servies
Resultaat: 70 EUR

47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G

Grote bloempot
Resultaat: 30 EUR

Grote bloempot ca. 1920 gemerkt Begonia. Blauw decor met bloemen (Holland) 21xø30cm. Cond.: G

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

11-Delig servies
Resultaat: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Kaststel
Geen vanafprijs

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

Art Deco koffieservies
Resultaat: 20 EUR

Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G