Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Geen vanafprijs

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Paul Burgers, olieverf op doek
Resultaat: 15 EUR

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G

Monogram Y.D.F., flanerende dames
Geen vanafprijs

Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U

B. Kusecki '85, rabbijn
Geen vanafprijs

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

2 Prenten en een schilderijtje
Resultaat: 10 EUR

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs

Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G

H.P. van Eck
Resultaat: 160 EUR

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

Slager Jr.
Resultaat: 80 EUR

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Gesigneerd G. Metsu
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G

J. van Santen, 3 portretten
Resultaat: 35 EUR

3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G

Pendant, Hollandse school
Resultaat: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Aqaurel, boerenhoeve
Geen vanafprijs

Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G

2 Oude prenten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude prenten, infanterie periode Hollandaise. E. lyon - Claesssen Editent Bruxelles 28x22cm. Cond.: G

C. Spies
Geen vanafprijs

Cora Spies, olieverf op papier, abstracte compositie 50x65cm. Cond.: G

C. Spies
Geen vanafprijs

Cora Spies 1989, acryl op papier, vele gezichten 51x31cm. Cond.:U

C.L. Freund
Resultaat: 40 EUR

C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G

P.G. v. Lettow
Resultaat: 25 EUR

P.G. v. Lettow 20e eeuw, olieverf op linnen, "Black and white interior" 24x17cm. Cond.: G