C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
P.G. v. Lettow 20e eeuw, olieverf op linnen, "Black and white interior" 24x17cm. Cond.: G
Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G
Twee antieke ingelijste prenten naar Arthur Essley ca. 1890 80x70cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.
Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G
Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G