Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Postkaarten
Resultaat: 10 EUR

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Hangpetroleumlamp
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp 20e eeuw, geheel wit uitgevoerd van aardewerk 43xø27cm. Cond.: G

Antieke barometer ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer ca. 1900 van eikenhout gesneden, met Frans opschrift 46x23x4,5cm. Cond.: G

2 Koffiemolens
Geen vanafprijs

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 15 EUR

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Lampekap
Resultaat: 10 EUR

Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G

Kleine kapstok
Geen vanafprijs

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 27 EUR

Twee petroleumlampen. 1x Antiek oplaine glas (kap kapot 43cm. 1x 60-jaren tin 38cm. Cond.: G)

3 Bordenrekken
Resultaat: 15 EUR

Drie houten bordenrekken 20e eeuw. 100x30cm. en 40x35cm. Cond.: G

Eikenhouten bordenrek
Geen vanafprijs

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Serviesje
Geen vanafprijs

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Kamerscherm ca. 1910
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands kamerscherm ca. 1910. Notenhout gekleurd met stof 175x135cm. Cond.: G

Doos oude glazen
Resultaat: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Grote salonlamp
Geen vanafprijs

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Zak div.modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Zak diverse modesieraden

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R

Doos kleedjes
Geen vanafprijs

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Doos Keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Doos Keulse potten Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen; Koffiemolen D.E., hoedendoos etc. Cond.: G