Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U
Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G
Notenhouten Zaans schippertje van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x14cm. Cond.: G
Duitse Bim Bam regelateur ca. 1920 gemerkt Junghans Württenberg. Notenhouten kast met facet geslepen glas 77x32x18cm. Cond.: G
Marmeren schoorsteen pendule (Frankrijk) eind 19e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat. (glas mist) 39x23x13cm. Cond.: U
Friese staartklok eind 20e eeuw met maanstand. Notenhout fineer in zeer goede staat 110x34x19cm. Cond.: U
Notenhouten tafelklok van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw 28x15x12,5cm. Cond.: G
Koperen reiswekker 19e eeuw in de vorm van een biervat, vermoedelijk Frankrijk 6xø8cm. Cond.: G
Boulle klokje in Franse stijl met diverse bronskleurige ornamenten. Slinger in de vorm van een zonnetje. Klok komt uit het midden van de 20e eeuw. 32,5x17x9cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok eind 20e eeuw. Wortelnoten met maanstand in zeer goede staat 111x29x18cm. Cond.: U
Marmeren Franse pendule met compositie figuur "La Musique" door Ch. Levy eind 1900. Uurwerk uit Parijs. Beschadigd 55x19x24cm. Cond.: G