Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Perzische tapijten
Resultaat: 10 EUR

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

Ovale wandspiegel
Resultaat: 180 EUR

Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G

Theetafel
Geen vanafprijs

Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U

Halkastje
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U

Marmeren zuil
Resultaat: 90 EUR

Marmeren zuil 20e eeuw, groen met zwart 75xø12cm. Cond.: U

3 Kleedjes
Resultaat: 10 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G

Pers 133x87
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

Notenhouten wijntafel
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

Mechelse kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten kinderstoel ca. 1890, gestoffeerd in zeer goede staat 72x34x42cm. Cond.: U

2 Notenhouten tafeltjes
Geen vanafprijs

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Notenhouten theekastje
Resultaat: 120 EUR

Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

3 Tafeltjes
Geen vanafprijs

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Geen vanafprijs

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U