3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U
Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U
Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U