Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G
Twee poppenkastjes. 1 Antiek poppen beukenhouten linnenkastje ca. 1910, notengekleurd en houtwormschade 53x32x14cm.1 Antiek poppen linnenkastje Zuid Duitsland ca. 1880 van beukenhout in zeer goede sta...
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".
Pluche hobbelpaard 50-er jaren gevuld met stro, gemaakt in Oost-Duitsland. Het haar is van vlas. Met origineel zadeltje en onderdekje. Mist alleen 2 bandjes van de wielen 72x102x32cm. Cond.: G
Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
6x Speelgoed van blik in originele doos. 1x Ei leggende kip, 1x Basketbalspeler, 1x Kind met trommel, 1x FlowerPower auto, 1x Draaimolen, 1x Blikken trein. Allen 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Genummerd 7, geleed lijf. Boven 4 tanden en bruine slaapogen. Oude pruik en nieuwe ogen Cond.: R
3 Mandolines van schildpad (de grootste heeft een speelwerkje, niet getest) en een schildpad vergrootglas
Geleed lijf, mist rechts de middelvinger en links de pink. Is overgeschilderd Cond.: R
Mooie op afstand bestuurbare jacht van Equipage. Model Mini Maxi 60 Zwarte uitvoering. Bijgeleverd een afstandsbediening (3 kanaals Carson reflex Stick), extra accu (Speedpack 1500) en oplader. Alles ...
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G