Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U
Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U