Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G

Chinese sieradenkist
Resultaat: 80 EUR

Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G

2 Schilderijlijsten
Resultaat: 20 EUR

Twee schilderijlijsten ca. 1920. 1x met spiegel 37x43cm. 1x met schilderij 55x36cm. Cond.: G

Bijbel 1919
Geen vanafprijs

Bijbel uitgegevens door het Nederlands Bijbelgenootschap Amsterdam, 1919 28x19x8cm.

Theestoof
Geen vanafprijs

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

Divers klein spul
Resultaat: 5 EUR

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Hangpetroleumlamp
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Petroleumcomfort
Geen vanafprijs

Antieke petroleumcomfort ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

Messing lampje
Resultaat: 3 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U

4 Delen verzilverd
Geen vanafprijs

Tafelset bestaand uit peper&zoutvaatjes met blauwe binnenbak, maggiehouder en een servethouder van Kelken silverplated Cond.: R-G

2 Theelichten
Resultaat: 45 EUR

Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G

Borstelset
Resultaat: 30 EUR

Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Geen vanafprijs

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs

3 Postkaarten Holland Amerika lijn ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

Koperen cachepot
Geen vanafprijs

Antieke koperen cachepot kopergeslagen ca. 1900 met bloemdecor 20xø25cm. Cond.: G

Postkaarten
Resultaat: 10 EUR

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Hangpetroleumlamp
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp 20e eeuw, geheel wit uitgevoerd van aardewerk 43xø27cm. Cond.: G

Antieke barometer ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke barometer ca. 1900 van eikenhout gesneden, met Frans opschrift 46x23x4,5cm. Cond.: G

2 Koffiemolens
Geen vanafprijs

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 15 EUR

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.