Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G
Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G
Antieke petroleumcomfort ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G
Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G
Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Antieke koperen cachepot kopergeslagen ca. 1900 met bloemdecor 20xø25cm. Cond.: G
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
Hangpetroleumlamp 20e eeuw, geheel wit uitgevoerd van aardewerk 43xø27cm. Cond.: G
Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G
Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G