10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G
10-Delig porseleinen koffieservies Limoges Frankrijk. Handbeschilderd ca. 1930 bestaande uit; 1 tablet, 4 schotels, 3 kopjes, melkkan en koffiekan. 29x34cm. Cond.: G
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.
25-Delig porseleinen serviesje (mocca) gemerkt R.S.A.G. (eierschaal porselein), minimale beschadiging Cond.: G
5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U
Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G
2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G
Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G
2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U
5 Delen aardewerk met verchroomd servies Hollands 50-er jaren. Koffiekan, theekan, melkkan en 2 suikerpotten Cond.: G
3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G