Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Delen Gouda plateel
Resultaat: 10 EUR

10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G

10-Delig koffieservies
Geen vanafprijs

10-Delig porseleinen koffieservies Limoges Frankrijk. Handbeschilderd ca. 1930 bestaande uit; 1 tablet, 4 schotels, 3 kopjes, melkkan en koffiekan. 29x34cm. Cond.: G

2 Bloempotten
Geen vanafprijs

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

Aparte Art Deco vaas
Geen vanafprijs

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

Serviesje, 20-er jaren
Resultaat: 30 EUR

25-Delig porseleinen serviesje (mocca) gemerkt R.S.A.G. (eierschaal porselein), minimale beschadiging Cond.: G

5 Delen porselein, rood
Resultaat: 20 EUR

5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Geen vanafprijs

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U

2 Figuren
Geen vanafprijs

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

Royal Malvern porselein
Geen vanafprijs

Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Geen vanafprijs

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

2x Copenhagen, olifant en vaas
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U

Keramiek honden
Resultaat: 35 EUR

Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Resultaat: 30 EUR

3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Geen vanafprijs

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

40 Delen Limoges
Geen vanafprijs

40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G

2x Herend porselein
Resultaat: 20 EUR

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

Doos kristalglas
Resultaat: 40 EUR

Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G

2 Vazen Portugal
Geen vanafprijs

2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U

Lladro, pekinees
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

5 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

5 Delen aardewerk met verchroomd servies Hollands 50-er jaren. Koffiekan, theekan, melkkan en 2 suikerpotten Cond.: G

3 Vazen
Geen vanafprijs

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Koffiepot
Geen vanafprijs

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

17-Delig ontbijtservies
Resultaat: 10 EUR

17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G