Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U
Keramiek olifant gesigneerd Lejan, groene glazuur 30-er jaren. Olifant is genaamd "Dolly" 30x43x12cm. Cond.: U
Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...
Twee Delfts bonte borden 18e-19e eeuw met randbeschadiging. Holland Cond.: R
5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G
Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.(zeer licht bestoten)
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm
2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G
Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U
Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.besch. ovale voet. H.60 cm.
71-Delig porseleinen servies gemerkt Calyx Ware Adams (Member of the Wedgwood Group) 20e eeuw. Cond.: U
Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G