4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U
Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...
Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G
Twee kristallen bonbonschaaltjes in zilverkleurige houder ca. 1900 17x20x14cm. Cond.: G
5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G
2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G
Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G
Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G
3-Delig kaststel Villeroy & Boch ca. 1900 met blauw decor 22xø14cm. en 19xø12cm. Cond.: G
Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G
Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...
Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...
19 Delen Societe Ceramique Maastricht, design boerenhoeve (kleine beschadiging) Cond.: G
Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R