Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen glaswerk
Resultaat: 10 EUR

4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

2 Kristallen danseressen
Resultaat: 15 EUR

2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U

Collectie Swarovski
Resultaat: 190 EUR

Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...

Karaf met 5 glazen
Geen vanafprijs

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

27 Kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

27 Kristallen glazen 20e eeuw, Hollands. Cond.: U

2 Delen kristal
Geen vanafprijs

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

2 Bonbonschaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes in zilverkleurige houder ca. 1900 17x20x14cm. Cond.: G

5 Makkumse bordjes
Resultaat: 20 EUR

5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Geen vanafprijs

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

2 Wandschotels
Resultaat: 5 EUR

Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G

2 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M

Villeroy & Boch bord
Geen vanafprijs

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

Kaststel Villeroy & Boch
Resultaat: 45 EUR

3-Delig kaststel Villeroy & Boch ca. 1900 met blauw decor 22xø14cm. en 19xø12cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G

3-Delig kaststel Satsuma
Resultaat: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

Mosa koffiekan
Geen vanafprijs

Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G

Blauwe schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

Doos kop en schotels
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

19 Delen Societe Ceramique
Resultaat: 30 EUR

19 Delen Societe Ceramique Maastricht, design boerenhoeve (kleine beschadiging) Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R