Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw, boedha met cobra 17x7x5cm. Cond.: U
Aardewerk beeld begin 20e eeuw. brons gepatineerd vermoedelijk Duitsland. Gesigneerd E.J.M. minimale beschadiging aan de voet 50x18x24cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G
Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G
Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U
Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.Zeer kleine beschadigingen.
Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.
Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo. Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.
Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.
Grote houten buste van de Ibibio stam uit Nigeria. Deze houten kop is ongeveer 40 jaar oud, 40 cm hoog en 2 kilo zwaar
Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.