Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vergulde Boedha
Startprijs 50 EUR

Vergulde boedha (koper of brons) 19e eeuw 24x9x6,5cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Startprijs 50 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

Beeld, Bulu
Resultaat: 50 EUR

Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.

Houten beeldje
Resultaat: 60 EUR

Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeld van een zittende boedha ca. 1970 17x11x7,5cm. Cond.: U

Bronzen vogel
Resultaat: 130 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Marmeren sculptuur
Startprijs 60 EUR

Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U

Natuurstenen figuur, modern
Resultaat: 55 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Bronzen naakte dame
Resultaat: 60 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Startprijs 60 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Beeld, Bakongo
Startprijs 65 EUR

Zeldzaam vruchtbaarheidsbeeld van de Bakongo uit Congo. Het is 40-50 jaar oud.

Fang beeld
Startprijs 65 EUR

Oud Fang beeld met dubbel hoofd. Het beeld is ouder dan 50 jaar.