Prachtig en autentiek-origineel zeldzaam groot Bwoom Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud.
Prachtig en zeldzaam Ceremonie Ngeende Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Aardewerken buste gesigneerd G. van Vaerenbergh Nr 1064-2. Getiteld "O Sole Mio". Beschadigd 52x3x24cm. Cond.: R
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellende een paard in galop naar voorbeeld van Coreira, geheel staand op zwart marmeren sokkel. 35x44x19 cm.
Houten heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Groen brons gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...
Japans bronzen beeld 19e eeuw. Voorstellend een Japanse vrouw bezig met leer. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G
Grote terracotta herdershond gesigneerd Thomas Francois Cartier (1870 - 1943 Frankrijk). Brons gepatineerd 44x37x19cm. Cond.: U
Twee brons gepatineerde beeldjes van een Aziatisch meisje en jongentje. gesigneerd Geo Maxim ca. 1910. geheel staand op een rose geaderd marmeren sokkel. Tevens als boekensteunen te gebruiken. Composi...
18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U
Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.
Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G
Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G