Gouden munt van 100 gulden (Suriname) uit 1976 in FDC conditie
5 Canadese dollars, waarvan 3 in Proof conditie in origineel doosje. 1x canada Dollar 1981, 1x Canada dollar "1875 Galgary 1975" , 1x Canada dollar "1978 Edmonton", 1x Canada dollar 1966, 1x Canada do...
25 Gulden munt uit 1979 van de Nederlandse Antillen "Unicef" in proof condotie met doosje en certificaten. 925/000 27gr.
"Barbados proof set" uit 1974, bestaande uit 8 munten waarvan 2 zilveren. De 10 dollar munt (925/000 38gr.) en de 5 dollar (925/000 33gr.). Alles in originele doos incl. certificate, munten zijn niet ...
Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G
Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G
Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...
Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G
12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U
Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.
Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G
Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G
Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G
Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G
17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G