Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

100 Gulden (goud) 1976 (FDC) (Suriname)
Resultaat: 150 EUR

Gouden munt van 100 gulden (Suriname) uit 1976 in FDC conditie

1/2 Gulden 1905
Resultaat: 30 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 9105, in ZF (of betere) conditie.

5 Canadese dollars
Resultaat: 40 EUR

5 Canadese dollars, waarvan 3 in Proof conditie in origineel doosje. 1x canada Dollar 1981, 1x Canada dollar "1875 Galgary 1975" , 1x Canada dollar "1978 Edmonton", 1x Canada dollar 1966, 1x Canada do...

25G 1979 Nederlandse Antillen
Resultaat: 15 EUR

25 Gulden munt uit 1979 van de Nederlandse Antillen "Unicef" in proof condotie met doosje en certificaten. 925/000 27gr.

Barbados Proof set 1974
Resultaat: 42 EUR

"Barbados proof set" uit 1974, bestaande uit 8 munten waarvan 2 zilveren. De 10 dollar munt (925/000 38gr.) en de 5 dollar (925/000 33gr.). Alles in originele doos incl. certificate, munten zijn niet ...

Kapstok ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G

5 Koffiemolens
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G

Speeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 475 EUR

Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G

Tilly Moes, bloemstuk
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G

Kettting
Resultaat: 25 EUR

Koordketting zilver 925/000 L.45 cm., 5.5 gr.

Zilveren visbestek
Resultaat: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

Porseleinen schemerlamp
Resultaat: 55 EUR

Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Servies Bavaria
Resultaat: 30 EUR

Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G

Bont bord
Resultaat: 30 EUR

Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G

11 kopjes en 6 schoteltjes
Resultaat: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G