Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visbestek
Resultaat: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Glazen schaal silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

6 Zilveren bekers, emaille
Startprijs 80 EUR

6 Kleine bekertjes op voet, USA 20e eeuw, sterling zilver 925/000, meesterteken Gorham, binnenkant rood,blauw en groen geëmailleerd.Con:G, H.5 cm, ca.120 gr.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

2 Opengewerkte presenteer schaaltjes, Duitsland 1e helft 20e eeuw, meesterteken silber 800/000 en 835/000, binnenkant 1 met engeltjes andere met bloemmotief. rand opengewerkt. 12 x 10 cm. en 12 x 9 c...

Zilveren suiker- en melkkan
Resultaat: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G

Zilveren sigaretten etui
Resultaat: 70 EUR

Zilveren sigarettenetui met persoonlijke inscriptie 925/000 ca. 127gr. 9,5x8cm. Cond.: U

9 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G

2 Grote lepels
Resultaat: 70 EUR

Set zilveren bewerkte dienlepels 800/000 ca. 141gr. Cond.: G

Jugendstil taartschep
Resultaat: 80 EUR

Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren juslepel
Resultaat: 110 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U

12 Zilveren theelepeltjes
Resultaat: 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Russisch zilver, wodkabeker
Startprijs 50 EUR

Russische zilveren wodkabeker ca. 32gr. 8,5xø4cm. Cond.: U

Petit-four stelletje
Resultaat: 40 EUR

15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

Olijvenschaaltje,3 vaks
Resultaat: 70 EUR

Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G