Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Balinese vrouw
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U

Indonesisch houtsnijwerk
Resultaat: 30 EUR

Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 85 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U

Beschermingsbeeld, Vili
Resultaat: 75 EUR

Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.

Masker, Bakongo
Resultaat: 50 EUR

Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.

Bronzen beeld, vriendschap
Resultaat: 135 EUR

Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G

Vergulde Boedha
Resultaat: 40 EUR

Vergulde boedha (koper of brons) 19e eeuw 24x9x6,5cm. Cond.: G

Buste vrouw
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U

Beeld, boerenvrouw
Resultaat: 180 EUR

Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G

Buste, jonge vrouw
Resultaat: 70 EUR

Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Bronzen brievenstandaard
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G

Beeld Maria
Startprijs 30 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

Man met paard
Startprijs 70 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.

Man met paard
Startprijs 70 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.

Houtsnijwerk
Startprijs 180 EUR

Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.

Albasten beeld
Startprijs 100 EUR

Albasten beeld voorstellend een op een rotsblok zittende man die een doorn uit de voet haalt. Sokkel is deels gelijmd. H. 18 cm.

Ivoren beeld, 2 paarden
Startprijs 100 EUR

Figuur ivoor begin 20e eeuw, voorstellend 2 steigerende paarden. H.7.5 cm.

Houten beeld, Maria met jezus
Startprijs 20 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Startprijs 180 EUR

Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.

Beeldje op ivoren sokkel
Startprijs 400 EUR

Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...

Beeld, discuswerper
Startprijs 200 EUR

Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.