Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G
Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.
Albasten beeld voorstellend een op een rotsblok zittende man die een doorn uit de voet haalt. Sokkel is deels gelijmd. H. 18 cm.
Figuur ivoor begin 20e eeuw, voorstellend 2 steigerende paarden. H.7.5 cm.
Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.
Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...
Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.