Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.
Oorstekers sterling zilver 925/000 bezet met blauwe en witte kristallen, witte parels.
Ketting zilver 925/000 waaraan een hanger bezet met blauwtopaas, zirkonia en parel. L 41-46 cm., hanger 16x19mm., ca.9.1 gr.
Collier zilver 925/000 met een granaat cabochon en 4 granaatbolletjes. L.45cm.ca. 6.25 gr.
Creme kleurige barock kweekparel collier L.45 cm.,waaraan een zilveren kliphanger in de vorm van een hart, sterling zilver 925/000,bezet met zirkonias. ø 12.5 mm.
Ketting zilver 925/000 waaraan een hanger met een ovale violette kristal en zirkonia's. L.45 cm., hanger 10x27 mm.
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Koningsketting, D'Orata , L.51 cm., ø 11 mm., staal verguld, 81.6 gr.
Ketting zilverkleurig L 46 cm., waaraan een Hanger Playboy-Bunny,20x31 mm., bezet met kristallen. 3 rode kristallen als oog en strikje.
Set sterling zilver 925/000 bestaande uit een ketting L.45 cm. en oorstekers ø 12 mm. 4.1 gr.allen bezet met 1 zirkonia
Set sterling zilver 925/000 bestaande uit een halsketting L.45 cm.,en oorstekers ø 10 mm., allen bezet met 3 zirkonia's, 4.1 gr.
Zilverkleurige ketting met hanger Playboy-Bunny, met een kristal als oog. L.46. Hanger 20x31 mm.
Ypsilon collier zilver 925/000 (sterling) met ronde bolletjes.ketting L.42 cm., bolletjes L. 9 cm.ca. 10.9 gr.
Ketting zilver 925/000 waaraan een medaillon in de vorm van een hart, bezet met robijn,citrin,peridot,amethist,aquamarijn en bergkristal. hart 24x32 mm.,L.ketting 45 cm., Totaalgew.ca.10.9gr.
Collier gemaakt van button kweekparels en kwarts nuggets, L.49 cm., sluiting zilver 925/000
Collier van 3 verschillende kleuren barnsteen,in elkaar gedraaid,L.55 cm. sluiting zilver 925/000 verguld