Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse eiken salontafel met barokstijl poten ca. 1920. Tevens een opbergvak voor tijdschriften 60xø78cm. Cond.: G
Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G
Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G
Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G
Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G
Oude Aziatische kampfer kist 20e eeuw, rondom houtsnijwerk met koper beslag 40x80x40cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G
4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U
Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G