Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G

Mahonie commode
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G

Eikenhouten tafel
Startprijs 25 EUR

Oude Hollandse eiken salontafel met barokstijl poten ca. 1920. Tevens een opbergvak voor tijdschriften 60xø78cm. Cond.: G

Oude schommelstoel
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schommelstoel Art Deco 30-er jaren 98x91x60cm. Cond.: G

Eiken theekastje
Resultaat: 60 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Armleunstoel, petit point
Resultaat: 45 EUR

Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G

Kruk op gebogen pootjes
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Queen-Anne hocker ca. 1920 met rose velours bekleding afgezet met grote messing nagels 51x55x43cm. Cond.: G

Theemeubel
Resultaat: 35 EUR

Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G

Tafeltje met brons
Resultaat: 100 EUR

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Resultaat: 160 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Ladenkastje, teak
Resultaat: 70 EUR

Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed 230x176cm. Cond.: G

Eiken spindetje
Resultaat: 75 EUR

Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G

Salontafel
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G

Kampfer kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Aziatische kampfer kist 20e eeuw, rondom houtsnijwerk met koper beslag 40x80x40cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 313x212
Resultaat: 35 EUR

Groot Perzisch tapijt 313x212cm. Cond.: G

Gangloper
Resultaat: 50 EUR

Lange Perzische gangloper 325x82cm. Cond.: G

Half rond tafeltje op klauwpoten
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Mechels dressoir
Resultaat: 240 EUR

Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G

Secretaire 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U

4 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje met hekje
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G