5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen
Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.
Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.
Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.
Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.
Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.
Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.
Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000 van het merk Silvina Ancre ø4,8cm. Origineel, horloge is goed Cond.: G
Oorstekers GG 750/000 met een zeer fijne pistache kleurige Tahiti parel 10.5 mm., 3.8 gr.
Collier WG 750/000 met 5 briljanten 0.26 crt. W/SI en een zeer fijne Zuidzee parel 11.5 mm.,L.42 cm., 5.3 gr.
Ring GG/WG met een briljant solitair 0.30 crt.W/SI, 2 diamant-baquettes 0.08 crt. W/SI en 6 briljanten 0.22 crt. W/SI, ø 53, 2.5 gr.
Designer ring WG 585/000 met briljanten en diamant-baquettes 1.25 crt. W/SI ø57, 9.8 gr.
Designer ring GG585/000 bezet met briljanten 1.25 crt. W/SI, ø 55, 11.4 gr.
Mooie zware ring WG 750/000 bezet met briljant ca.2.50 crt., Ø 53, 10.5 gr.