Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Horloges
Resultaat: 30 EUR

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen

Zilv.ring+oorst.
Resultaat: 10 EUR

Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.

Armband zilver
Resultaat: 10 EUR

Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.

Parel broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, bezet met 5 parels, 9.6 gr.

Dames hang horloge
Startprijs 175 EUR

(Ongeldig)

Dames hang horloge
Startprijs 175 EUR

(Ongeldig)

Dameshorloge in cassette
Startprijs 175 EUR

Dameshorloge GG 14K, in cassette.15 gr. (Ongeldig)

Longines
Resultaat: 75 EUR

Longines zakhorloge ø5cm. Glas is niet origineel.

Zakhorloge, houten kast
Resultaat: 50 EUR

Zakhorloge (ø2,7cm.) ca. 1900 in houten kast 8x10cm.

Cilinderhorloge
Startprijs 75 EUR

Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.

Horloge 14ct.
Resultaat: 140 EUR

Gouden Zwitsers horloge 585/000. 23cm. Klokje: 2,3x3cm.

Polshorloge Suisse
Startprijs 200 EUR

Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.

Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.

Vestzakhorloge
Resultaat: 105 EUR

Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.

Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000 van het merk Silvina Ancre ø4,8cm. Origineel, horloge is goed Cond.: G

Parel-oorst.GG
Startprijs 140 EUR

Oorstekers GG 750/000 met een zeer fijne pistache kleurige Tahiti parel 10.5 mm., 3.8 gr.

Collier parel/brilj.WG
Startprijs 480 EUR

Collier WG 750/000 met 5 briljanten 0.26 crt. W/SI en een zeer fijne Zuidzee parel 11.5 mm.,L.42 cm., 5.3 gr.

Brilj.ring GG/WG
Startprijs 480 EUR

Ring GG/WG met een briljant solitair 0.30 crt.W/SI, 2 diamant-baquettes 0.08 crt. W/SI en 6 briljanten 0.22 crt. W/SI, ø 53, 2.5 gr.

Brilj.ring WG
Startprijs 900 EUR

Designer ring WG 585/000 met briljanten en diamant-baquettes 1.25 crt. W/SI ø57, 9.8 gr.

Brilj.ring GG
Startprijs 750 EUR

Designer ring GG585/000 bezet met briljanten 1.25 crt. W/SI, ø 55, 11.4 gr.

Rijring WG brilj.
Startprijs 500 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant 0.72 crt., Ø56

Ring WG brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant 0.93 crt. Ø50,

Ring WG brilj.
Startprijs 200 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant ca.0.20+0.30 crt. Ø 57, 4 gr.

Ring WG brilj.
Startprijs 1.350 EUR

Mooie zware ring WG 750/000 bezet met briljant ca.2.50 crt., Ø 53, 10.5 gr.