Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Kapstok ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G

5 Koffiemolens
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G

Speeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

2 Postzegelalbums met zegels
Resultaat: 25 EUR

2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland

Schaaltje met Afr.man
Resultaat: 50 EUR

Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.

Grote oliekruik
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Parfum flacon hanger
Resultaat: 25 EUR

Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.

16 Kerkboekjes
Resultaat: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Kleine paardenlamp
Resultaat: 35 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Verzilverde tamboeret
Resultaat: 26 EUR

Grote zilverkleurige tambourette (hapjesschaal) ca. 1900. Lichte beschadiging 20x44x40cm. Cond.: G

Tropisch houten schaal
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten schaal. Handwerk van Jan van Tol en Spijk Nederland. 1929 Rijswijk. ø34cm. Cond.: U

Messing ketel ca. 1860
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U

Hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Messing hanglamp ca. 1970 met 8 brandpunten ø80cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar 5-armig
Resultaat: 35 EUR

Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U

Hoedendoos + 2 hoeden
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

4 Slakkenschaaltjes met tang
Resultaat: 20 EUR

Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

Bronzen wandlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G

Doos houtsnijwerk
Resultaat: 24 EUR

Doos houtsnijwerk Afrika etc. 20e eeuw Cond.: G