Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G
Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland
Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Grote zilverkleurige tambourette (hapjesschaal) ca. 1900. Lichte beschadiging 20x44x40cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U
Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U
Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G