Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Chinees kopje 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 51 EUR

Oude glazen (persglas) tafelopzet met zilverkleurige voet 20e eeuw 20xø25cm. Cond.: G

3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

Chinese theepot
Resultaat: 55 EUR

18e Eeuwse theepot, Chine de Commande. Handbeschilderd met bloemen en guirlandes. Dekselknop in de vorm van een appel. Tuit heeft een zilveren tuitje ca. 1900 (na restauratie aangebracht). Pot heeft 1...

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

Porseleinen schemerlamp
Resultaat: 55 EUR

Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Servies Bavaria
Resultaat: 30 EUR

Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G

Bont bord
Resultaat: 30 EUR

Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G

11 kopjes en 6 schoteltjes
Resultaat: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R

2 Tegels met figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse blauwe tegels met afbeeldingen van figuren ca. 1750. 1 Tegel mist een klein hoekje 13x13cm. Cond.: R-G

12 Persoons servies
Resultaat: 14 EUR

12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...

40 Delen Limoges
Resultaat: 80 EUR

40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G

3 Delen Arabia Finland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G

Aspergeschaal + sauskom
Resultaat: 35 EUR

Grote kermaiek Art Deco aspergeschaal met sauskom ca. 1920. Goudbrons decor met creme 5x40x23cm. Cond.: G

2 Figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

Porseleinen figuur
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U

2x Lladro meisje
Resultaat: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U