Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...
Grote sterling zilveren munt in proof conditie. Panama 1978, 20 Balboa 925/000 130gr. Geheel met originele doos en certificaten
25 Gulden uit 1973 in Proof verpakking 925/000 42gr.
Complete set van 10 munten en plaque van sterling zilver van de "Sovereigns of Europe" uit 1976. Gehele set compleet in luxe display incl. documentatie. De munten zijn 925/000 en wegen 45gr. De plaque...
25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "25th anniversary of the Coronation Elizabeth II.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof
25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "The 10th anniversary of investiture of Prince Charles.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof
Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.
Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.
Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U
Munt van 10 gulden (goud) uit 1889 (Nederland) in ZF/P conditie.
Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1959 (3x), 1960, 1961, 1962,, 1963, 1964 en 1966. Munten lijken allemaal in ZF (of betere) conditie.
"Republic of panama proof set" uit 1975 bestaande uit 9 munten waarvan 3 zilveren. De 20 Balboa munt is 1 van de grootste munten van 925/000 ooit gemaakt (61mm.) en weegt 129,59gr. 5 Bolboa (925/000 3...
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U
Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G
Oude glazen (persglas) tafelopzet met zilverkleurige voet 20e eeuw 20xø25cm. Cond.: G
Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G
Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U
Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse theepot, Chine de Commande. Handbeschilderd met bloemen en guirlandes. Dekselknop in de vorm van een appel. Tuit heeft een zilveren tuitje ca. 1900 (na restauratie aangebracht). Pot heeft 1...
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U