Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koffer met 50 Rembrandt munten
Resultaat: 2.100 EUR

Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...

Panama 1978, 20 balboa, sterling
Resultaat: 75 EUR

Grote sterling zilveren munt in proof conditie. Panama 1978, 20 Balboa 925/000 130gr. Geheel met originele doos en certificaten

25G 1973 Proof, Nederlandse Antillen
Resultaat: 25 EUR

25 Gulden uit 1973 in Proof verpakking 925/000 42gr.

Sovereigns of Europe 1976 complete set
Resultaat: 380 EUR

Complete set van 10 munten en plaque van sterling zilver van de "Sovereigns of Europe" uit 1976. Gehele set compleet in luxe display incl. documentatie. De munten zijn 925/000 en wegen 45gr. De plaque...

25 Dollar Jamaica 1978, Proof
Resultaat: 80 EUR

25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "25th anniversary of the Coronation Elizabeth II.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof

25 Dollar Jamaica, Prince Charles
Resultaat: 80 EUR

25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "The 10th anniversary of investiture of Prince Charles.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof

2x Gouden 300 GLD munt 1980
Resultaat: 220 EUR

Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.

2x Gouden 300 GLD munt 1980
Resultaat: 220 EUR

Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.

Ketting met abalone hanger
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)
Resultaat: 170 EUR

Munt van 10 gulden (goud) uit 1889 (Nederland) in ZF/P conditie.

9 Munten 2,5 gulden 1959- 1966
Resultaat: 60 EUR

Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1959 (3x), 1960, 1961, 1962,, 1963, 1964 en 1966. Munten lijken allemaal in ZF (of betere) conditie.

Panama 1975 Proof set
Resultaat: 110 EUR

"Republic of panama proof set" uit 1975 bestaande uit 9 munten waarvan 3 zilveren. De 20 Balboa munt is 1 van de grootste munten van 925/000 ooit gemaakt (61mm.) en weegt 129,59gr. 5 Bolboa (925/000 3...

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Zilv.ring met jade
Resultaat: 13 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met jade, ø 58, Br.17 mm., ca.31 gr.

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Chinees kopje 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 51 EUR

Oude glazen (persglas) tafelopzet met zilverkleurige voet 20e eeuw 20xø25cm. Cond.: G

3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

Chinese theepot
Resultaat: 55 EUR

18e Eeuwse theepot, Chine de Commande. Handbeschilderd met bloemen en guirlandes. Dekselknop in de vorm van een appel. Tuit heeft een zilveren tuitje ca. 1900 (na restauratie aangebracht). Pot heeft 1...

Beeld, Balinese vrouw
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U