Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 475 EUR

Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G

Tilly Moes, bloemstuk
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G

Wim Izaks
Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U

B.H. Bolink
Resultaat: 175 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U

G. Sedatis Grosser. stilleven
Resultaat: 450 EUR

Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U

F. Baaijens
Resultaat: 160 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G

Henk Schuring, acryl op papier
Startprijs 450 EUR

Henk Schuring '68 (geb. Enschede 1928), Rijkscollectie, acryl op papier 40x49cm. Cond.: G

F. Baaijens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

2 Ikonen ca. 1860
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G

Jan van Rhijnnen
Resultaat: 110 EUR

Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U

Lorjee, watermolen
Resultaat: 80 EUR

J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G

Jan Herman Coster, visser
Resultaat: 85 EUR

Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G

Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G

C. Bolding, ets
Resultaat: 70 EUR

Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G

Gravure
Resultaat: 60 EUR

J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U

Gesigneerd Kleyn
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, H.F. de Grijs
Resultaat: 150 EUR

H.F. de Grijs 1916 (1866 - 1933 Almelo), houtskool op papier, dansend op een feest 57x31cm. Cond.: U

Beekman
Resultaat: 60 EUR

A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G

Aquarel W.K. de Wijs
Resultaat: 40 EUR

W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G

Moerkerken
Resultaat: 45 EUR

H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G

Charles Swijncop
Startprijs 900 EUR

Charles Swijncop (1895 -1970 Belgische school), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo 38x46cm. Cond.: G

Aquarel, Jina
Resultaat: 120 EUR

Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

B. Essers, ets
Resultaat: 25 EUR

B. Essers (Baarn 1914 - ), ets op papier Nr. 32, surrealistische voorstelling van jongen op kip 10x14cm.