Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U
Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.
Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G
Broche WG 750/000 bezet met briljant en briljant baquettes 1.00 crt., en smaragd.L 4cm., 8.5 gr.
Rozetring GG 750/000 bezet met een smaragd en briljant 0.80 crt., ø 47, 5.2 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een smaragd en briljanten 0.36 crt. ø55, 3.6 gr.
Ring GG750/000 bezet met briljant0.26 crt. en een smaragd. ,ø49 2.5 gr.
Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.64 crt. en een smaragd. ø54, 8 gr. Bijzonder mooi gemaakt.
Rijring GG 585/000 bezet met 6 briljanten 0.70crt., ø57, 2.6 gr.
Victoriaanse rijring GG 750/000 bezet met diamant 0.30 pnt., ø55, 10.3 gr. Mooi bewerkt
Memoryring GG 585/000 bezet met 6 briljanten 0.60 crt. ø61, 3.2 gr.
Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G
Antiek Hollandse beugeltas, met zilveren beugel en antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000, ca. 202gr. 15cm. Cond.: G
Zeer apart zilveren theezeefje in de vorm van een dolfijn. 875/000 69gr. 7x14x4cm. Cond.: U
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.
Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 30gr. 12,5cm. Cond.: U
4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G
Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U
Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R
Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U
Ketting GG 585/000 L.40 cm. hieraan een hanger voorstellend een paard. 20.4 gr.
Ketting GG 585/000 L.39 cm., waaraan een hanger GG 585/00 bezet met briljant 0.30 crt. L.3 cm., 7.3 gr.
Broche GG 585/000 mooi opengewerkt en bezet met diamant 0.25 crt. 5.8 gr.
Art-deco staaf broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten. L 6 c gr.m., 3.5
Ring GG/WG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde chroomdiopsieden, 5.17 crt. in zeer mooie kleur en diamanten 0.16 crt. TW/SI, Ø53, 7.5 gr.
Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd,bezet met briljanten 1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, ø55, 14.2 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een fijne gefacceteerde smaragd en 4 gefacceteerde smaragden, saffieren,robijnen en briljanten 0.80 crt.,W/SI, ø 64, 12.2 gr.
Designer ring WG 585/000, deels zwart gerodineerd, bezet met briljanten ca.1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, Ø 62,9.7 gr.s
Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd met briljanten 1.50 crt.W/SI zwart en bruin, SI, ø 55,
8.4 gr.
Klapcreolen WG 585/000 aan een kant bezet met smaragden 0.85 crt.en briljanten, andere kant bezet met saffieren 0.83 crt. en briljanten. totaal 0.54 crt.W/SI., L.18 mm., 8.1 gr.
3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R
Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U
Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vleesvorkje, MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven ca. 17gr. 15cm. Cond.: U
4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U
Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G
Fraaie antieke zilveren opengewerkte strooier met guirlandes, ramskoppen en medaillons. Blauw glazen inzet, begin 1900. Voorzien van keur buitenlandse werken. 925/000, ca. 145gr. H:16cm. Cond.: U
Armband GG 750/000 bezet met pareltjes, L. 19 cm., 76.8 gr, hierbij een bijpassende ring Ø56, 12.5 gr.
Broche GG 585/000 (kan ook als hanger gedragen worden)bezet met een zeldzame camee. 5x4 cm., 13.3 gr.
2-Rijig granaat collier, L.38 cm., met een GG 585/000 slot waarop een ovale granaat en 14 GG 585/000 tussenbolletjes
Granaat armband L.20cm., 4 rijen waaraan GG 585/000 slot met 3 granaatjes bezet.
Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.
Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.
Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U
Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G
Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U
Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.
Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G
Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Mooi antiek Spaans zilveren presenteerschaal voor kaviaar ca. 35gr. ø11cm. Cond.: U
Tahiti parel ketting met sluiting RG 585/000 ,31 chocobruine tahiti parels,Ø11.5-14 mm, L 45 cm.
Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten 0.50 crt.W/SI, ø 54, 4.9 gr.
Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefacceteerde saffieren, 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05crt. W/SI ø 53, 6.0 gr.
Armband WG 585/000 bezet met 20 gefacceteerde onyx en 40 diamanten 0.70 crt.W/SI, L.17.8 cm.,14.2 gr.
Hanger WG 585/000 met een bruine gefac.tijgeroog,omrand met rode tijgeroog, samen 12.44 crt.en 2 diamanten, L.42 mm.,5.8 gr.
Oorhangers RG/GG/WG 560/000 ieder met 5 natuurparels 3-4.5 mm.,4 briljanten totaal 0.30 crt.W/SI en 80 diamanten 0.50 crt. W/SI Ø22 mm., 12.2 gr.
Ring GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn 11.90crt.,in een goede kleur, saffieren 1.35 crt.en briljanten 0.25 crt.,W/SI, Ø 55, 11.6 gr.
Klipoorstekers GG/WG 585/000 met ieder een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn, totaal 10 crt. in zeer goede kleur,saffieren 2.5 crrt. en briljanten 0.33 crt. W/SI ,13.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een saffier 0.5 crt.en briljant 0.15 crt., Ø 53
Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.
Fraai bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 275gr. 9xø5cm. Cond.: U
Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
6 Zilveren theelepels en 6 zilveren taartvorkjes begin 1900, Fa. Hooikaas 835/000 130gr.totaal) Cond.: U
Zilveren mes voor de verzamelaar begin 18e eeuw ca. 31gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren wijnfles houder op 3 pootjes, met blauw glazen inzetbak. 925/000, 4xø12cm. Cond.: U
Zilveren wijnfles houder op 4 pootjes met blauw glazen inzetbak. 925/000. 4xø12cm. Cond.: U
Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U