Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.
Glazen bokaal eind 19e eeuw, Duitsland met spreuk "Heraus mit dem Wort, wenn's wahr ist, Hinein mit dem Trunk, wenn's klar ist!" H.: 30cm.
Glazen bokaal 20e eeuw. Rijkelijk bewerkt met diverse motieven. 25,5cm.
Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.
11-Delig poppenserviesje, waarschijnlijk Thüringen. Polychroom decor van een meisje met gieter en jongen met bloemen. 4x Kop & Schotels (6cm.), Koffiekan (17cm.) en melk- en suikerkan. Licht bestoten.
Glazen tafelopzet ca. 1900. Kristallen geslepen schaal op viervoetige voet versierd met bloemdecor. H.: 18,5cm.
Glazen schenkkan 1e helft 20e eeuw met spiraalvormig oppervlak. 22cm.
2 Keramiek vazen 20e eeuw, 1 bolvaas Doulton Burslem rondom polychroom beschilderd met een landschap,
H.10 cm., 1 cilinder vaas met bloemmotief. H. 10 cm.
Stel Chinese keramiek vazen 20e eeuw. Beige ondergrond met polychrome beschildering met strijdscenes. 29,5cm.
15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.
37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...
Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.
Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.
Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.
Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U
Twee grote Chinees porseleinen tuinzetels, beschilderd met bloemdecor en vogels 20e eeuw 47xø36cm. Cond.: G
Zeven delen Herend porselein, Hongarije 20e eeuw. 1x Voetschaal 14xø24cm. 4x Petit four schaaltjes ø8cm. 1x Bladvormig schaaltje met handgreep 3,5x10x8cm. 1x Doorboken mandje 4xø12cm. Allen met decor ...
Vier delen Herend porselein Hongarije 20e eeuw. 2x Geschulpte schalen met greep 4,5x20x17cm. 2x Geschulpte schaal 3,5x22x17cm. Allen met decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U
Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.
Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.
2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.
Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.
Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.
Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.
Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.
Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.
Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.
Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.
Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Gipskalken beeld van een slapend jongetje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R
26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...
Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U
Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R