Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Imari porseleinen borden
Startprijs 200 EUR

5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U

8 Boterhambordjes
Startprijs 200 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Startprijs 200 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

Glazen schaal op voet
Startprijs 200 EUR

Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R

Meissen bord
Startprijs 180 EUR

Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.

Diverse serviesdelen
Resultaat: 220 EUR

22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.

Chinese voorraadpot
Startprijs 180 EUR

Grote Chinese voorraadpot met deksel 20e eeuw. Beschilderd met vele figuren en goud-decor. 29xø24cm. Cond.: U

Porseleinen groep
Startprijs 175 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U

2 Fam. Rose bordjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 175 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G

6 KPM borden
Startprijs 160 EUR

Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.

Meissen mocca servies
Resultaat: 180 EUR

15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.

Meissen bord
Startprijs 150 EUR

Meissen bord 2de helft 20e eeuw, opengewerkte rand. Bord is beschilderd met "Rote Rose" en goudkleurige rand. Ø29 cm.

Meissen bord
Startprijs 150 EUR

Meissen bord 2e helft 20e eeuw, (2de keus), polychroom beschilderd met in het midden een"Rote Rose" buitenste rand goudkleurig Ø 29 cm.

Chinees trekpotje
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G

Bierkruik
Startprijs 150 EUR

Bierkruik in de vorm van monnik, aardewerk, gedat.1878, met tinnen tussenrand. Dekselring gedat.+gemon. H 16.5 cm.

Mokka servies
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

Imari sierschotel
Startprijs 150 EUR

Grote Japanse porseleinen sierschotel 19e eeuw. Decor van bomen en bloemen ø31cm. Cond.: G