Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.
Grote Chinese voorraadpot met deksel 20e eeuw. Beschilderd met vele figuren en goud-decor. 29xø24cm. Cond.: U
(zeer licht bestoten)
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U
Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U
Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G
Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.
Meissen bord 2de helft 20e eeuw, opengewerkte rand. Bord is beschilderd met "Rote Rose" en goudkleurige rand. Ø29 cm.
Meissen bord 2e helft 20e eeuw, (2de keus), polychroom beschilderd met in het midden een"Rote Rose" buitenste rand goudkleurig Ø 29 cm.
Bierkruik in de vorm van monnik, aardewerk, gedat.1878, met tinnen tussenrand. Dekselring gedat.+gemon. H 16.5 cm.
Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Grote Japanse porseleinen sierschotel 19e eeuw. Decor van bomen en bloemen ø31cm. Cond.: G