Parelmoer met goudbewerkte vesta (luciferdoosje) 6x4x1cm. Cond.: R
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje ca. 4gr. 7cm. Cond.: G
Imposante tafelkandelaar Berlin/Frankfurt a. Main, ca.1890, meesterteken:Lazarus Posen Witwe, zilver 800/000,
Mooi bewerkte kandelaar. H.32 cm., ca.320 gr.
Antiek agaath juwelendoosje ca. 1900 Frankrijk 3,5x6x4cm. Cond.: G
Kaarsenkandelaar, Schwäbisch-Gmund, 20e eeuw meesterteken:Wilhelm Theodor Binder, gest.,Wilkens, sterling zilver 925/000, aan rand gegraveerd met datum, voet is verzwaard. H. 10.5 cm.
Zilveren kan, 1e helft 20e eeuw,gestempeld :Handarbeit, Silber 800/000, balustervormige kan staand op 4 klauwpootjes, kan is rijkelijk bewerkt met rozen decor. H. 19.5 cm., ca. 530 gr.
Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G
Antiek zilveren tabaksdoos met handgegraveerd deksel eind 1800. 830/000 ca. 69gr. 9x5cm. Cond.: G
Art-Deco kop en schotel van glas met zilver overlay 9xø13cm. Cond.: U
Paar tafelkandelaars, Berlijn 19e eeuw, meesterteken: C Silber, voet is verzwaard. H. 21.5 cm.
Vier Engels zilveren strooiers, waarvan 2 met glazen inzet begin 1900. 925/000 Totaalgewicht: ca. 196gr. Cond.: U
Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G
Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moedefiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Antiek zilveren miniatuur van manfiguur met paard, Hollands gekeurd ca. 1900, ca. 18gr.
Grote silverplated ovale schaal 20e eeuw met gravures 37x27cm. Cond.: G
Presenteerschaal begin 20e eeuw gestempeld silber 800/000, gewolkte schaal met bewerkte rand. 26 x 19 cm., ca.280 gr.
Zilveren jasseronketting met twee breipendoppen, Hollands gekeurd 19e eeuw ca. 23gr.
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Vier delen djokja zilverenhoekbeslag, keur ca. 1900, 800/000 ca. 153gr.
4-Delig zilveren specrijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Presenteerschaaltje Birmingham ca.1904, meesterteken, Sterlingzilver 925/000, ovale vorm, 13 x 9 cm.,ca. 45 gr.
Peper en zoutstrooier, USA ca. 1930/40, Meesterteken: M.Fred Hirsch Co.,Sterlingzilver 925/000, H.11cm., ca. 85 gr.
4 Kaarsenkandelaars Sterling zilver 925/000, meesterteken Towle Silversmiths, USA 2e helft 20e eeuw, Voet is verzwaard. H.8 cm.
Kaarsenkandelaar sterlingzilver 925/000, USA 2e helft 20e eeuw.Voet is verzwaard. H.8 cm.
Art-deco peper- en zoutstrooier ca. 1930, sterlingzilver 925/000, H.6 cm.,ca. 55 gr.
Decoratieve zoutstrooier , Noorwegen 20e eeuw,gest.Sterlingzilver 925/000 in de vorm van een drink hoorn met standaard. H. 6 cm.ca. 15 gr.
Zoutschaaltje ,Dessau ca.1840/50, onduidelijk meesterteken, zilver 13 Lot ( 813/000 in de vorm van een blad waarop een schaaltje. H. 6 cm.,L. 11.5 cm., 40 gr.
6 Overlay onderzetters, USA, ca.1930, Meesterteken:Webster Company,sterling zilver omranding 925/000. ø 8 cm.
Miniatuur vliegtuigje(Italië) gest.Sterlingzilver 925/000, met beweegbare propellers en wielen.7.5x9.5 cm., ca,70 gr.
Decoratief notenhouten dienblad met silver-overlay binnenkant, USA ca.1910/20, meesterteken: Meriden Brittania Co., sterlingzilver 925/000, Cartouche met monogram R, ø 44 cm.
Jugendstil kop,schotel en lepel, zgn. doopset, Geislingen ca. 1910, WMF metaal silverplated deels verguld.In origineel etui.
kop H. 6 cm., schotel Ø13 cm., lepel L.11 cm.
Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000, ca. 40gr. Cond.: U
Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/00, ca. 54gr. Cond.: U