Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 160 EUR

Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G

Beeld, kraanvogel
Resultaat: 50 EUR

Grote messing kraanvogel op eikenhouten voet 20e eeuw, mooi uitgewerkt 81x52x15cm. Cond.: U

Masker, Igbo
Resultaat: 45 EUR

Zeldzaam Igbo masker uit Nigeria. het masker is ongeveer 45 jaar oud 31,5x18cm.

Indonesisch houtsnijwerk
Resultaat: 30 EUR

Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G

Masker, Yohure
Startprijs 35 EUR

Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.

Antiek beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R

Boedha, brons
Resultaat: 80 EUR

Antieke bronzen zittende boedha (19e eeuw of ouder) 17x12,5x6cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 75 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

Beeld, adonis
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur (Griekse god) 21e eeuw op metalen sokkel 41x11x9cm. Cond.: U

3 Beelden
Startprijs 15 EUR

Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G

Bronzen fazant
Startprijs 140 EUR

Bronzen beeld voorstellend een fazant. Gesigneerd J. Moignig ,21e eeuw. 31x45x14,5cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Startprijs 20 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G

Masker, Yohura
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.

Vrouwenmasker, Dan
Startprijs 35 EUR

Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.

Masker, Yoruba
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.

Masker, Banso
Resultaat: 35 EUR

Mooi 35 jaar oud Banso masker uit Kameroen 30x17cm.

Bronzen Boedha
Startprijs 20 EUR

Bronzen Aziatische danseres spelend op een fluit 20e eeuw 15x7x4cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Grebo stam uit Liberia Het is een masker en komt uit een engelse collectie en is ongeveer 40 jaar oud 44x16cm.

Masker, Yoruba
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yoruba uit Nigeria. Het makser is ongeveer 25 jaar oud 28x24,5cm.

Bronzen aviator
Startprijs 150 EUR

Bronzen Art Deco beeld, voorstellend Aviator, gesigneerd Charles Fogt 21e eeuw. 35x39x21cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Startprijs 25 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

Masker, Banso
Resultaat: 45 EUR

Mooi oud Banso masker uit Kameroen en meegenomen in 1972 30x17cm.

Pronkvaasje ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Resultaat: 19 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Bronzen dame, staand
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G

Houten beeld, 2 tijgers
Startprijs 15 EUR

Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G

Bronzen denker, skelet
Resultaat: 140 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startprijs 200 EUR

Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U

Religieus paneel
Startprijs 70 EUR

Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 75 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Startprijs 175 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 175 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 475 EUR

Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw 13x10x4,5cm. Cond.: G

Bronzen aap
Startprijs 350 EUR

Bronzen aap zitten met de armen liggend op zijn voeten, 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G

Sculptuur hout
Startprijs 20 EUR

Grote houtsculptuur, 2e helft 20e eeuw, inboorling met kind op de arm.Min.wormgaatjes. H.97 cm.

Bronzen figuur, jongetje
Startprijs 120 EUR

Brons gepatineerd beeldje, anonieme beeldhouwer ca.1900, voorstellend een staande jongen met muts, en handen in de zakken,in de mond een grote sigaar, op een vierkante marmeren sokkel. H.15.5 cm.

6 Religieuze houtsnijwerken
Resultaat: 45 EUR

6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd

6 Religieuze houtsnijwerken
Resultaat: 45 EUR

6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd

Bronzen Madonna
Startprijs 150 EUR

Brons gepatineerd beeld, biddende Madonna, begin 20e eeuw, Aan achterkant gesign.G.G.Laykauf Nürnberg , evenzo etiket, staand op onyx marmer sokkel. H.19.5 cm.

Bronzen botter
Startprijs 160 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een botter van het IJsselmeer 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 39x35x13cm. Cond.: G

Bronzen figuur, jongetje
Startprijs 220 EUR

Brons gepatineerd beeldje gesign.Schmidt-Felling,Paul (1835-1920),voorstellend een jongen in zeemanskledij, met de handen in de zakken. Aan de mond 2 uitsparingen, mogelijk voor een sigaret. Op hoge m...

Houten beeld + kaarsenhouder
Startprijs 30 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G

Beeld, James Tandi
Startprijs 700 EUR

Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.

Beeld, discuswerper
Startprijs 200 EUR

Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.

Beeldje op ivoren sokkel
Startprijs 400 EUR

Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...

Ivoren beeld
Startprijs 180 EUR

Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.

Houten beeld, Maria met jezus
Startprijs 20 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

Ivoren beeld, 2 paarden
Startprijs 100 EUR

Figuur ivoor begin 20e eeuw, voorstellend 2 steigerende paarden. H.7.5 cm.

Albasten beeld
Startprijs 100 EUR

Albasten beeld voorstellend een op een rotsblok zittende man die een doorn uit de voet haalt. Sokkel is deels gelijmd. H. 18 cm.

Houtsnijwerk
Startprijs 180 EUR

Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.

Man met paard
Startprijs 70 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.

Man met paard
Startprijs 70 EUR

Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.

Beeld Maria
Startprijs 30 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.