Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G
Grote messing kraanvogel op eikenhouten voet 20e eeuw, mooi uitgewerkt 81x52x15cm. Cond.: U
Zeldzaam Igbo masker uit Nigeria. het masker is ongeveer 45 jaar oud 31,5x18cm.
Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G
Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.
Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R
Antieke bronzen zittende boedha (19e eeuw of ouder) 17x12,5x6cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U
Bronzen figuur (Griekse god) 21e eeuw op metalen sokkel 41x11x9cm. Cond.: U
Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een fazant. Gesigneerd J. Moignig ,21e eeuw. 31x45x14,5cm. Cond.: G
Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.
Mooi gebruikt vrouwen masker van de Dan uit Liberia, dit masker is meer dan 50 jaar oud 31,5x17cm.
Masker van de Yoruba stam uit Nigeria het masker is tussen de 30 en 40 jaar oud 25x18cm.
Bronzen Aziatische danseres spelend op een fluit 20e eeuw 15x7x4cm. Cond.: G
Oud masker van de Grebo stam uit Liberia Het is een masker en komt uit een engelse collectie en is ongeveer 40 jaar oud 44x16cm.
Masker van de Yoruba uit Nigeria. Het makser is ongeveer 25 jaar oud 28x24,5cm.
Bronzen Art Deco beeld, voorstellend Aviator, gesigneerd Charles Fogt 21e eeuw. 35x39x21cm. Cond.: G
Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G
Antieke bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw 13x10x4,5cm. Cond.: G
Bronzen aap zitten met de armen liggend op zijn voeten, 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G
Grote houtsculptuur, 2e helft 20e eeuw, inboorling met kind op de arm.Min.wormgaatjes. H.97 cm.
Brons gepatineerd beeldje, anonieme beeldhouwer ca.1900, voorstellend een staande jongen met muts, en handen in de zakken,in de mond een grote sigaar, op een vierkante marmeren sokkel. H.15.5 cm.
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
Brons gepatineerd beeld, biddende Madonna, begin 20e eeuw, Aan achterkant gesign.G.G.Laykauf Nürnberg , evenzo etiket, staand op onyx marmer sokkel. H.19.5 cm.
Bronzen beeld, voorstellend een botter van het IJsselmeer 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 39x35x13cm. Cond.: G
Brons gepatineerd beeldje gesign.Schmidt-Felling,Paul (1835-1920),voorstellend een jongen in zeemanskledij, met de handen in de zakken. Aan de mond 2 uitsparingen, mogelijk voor een sigaret. Op hoge m...
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G
Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.
Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.
Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...
Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
Figuur ivoor begin 20e eeuw, voorstellend 2 steigerende paarden. H.7.5 cm.
Albasten beeld voorstellend een op een rotsblok zittende man die een doorn uit de voet haalt. Sokkel is deels gelijmd. H. 18 cm.
Wandmasker China 1e helft 20e eeuw, waarschijnlijk voorstellend Konfuzius, tanden van ivoor,( bovenste rij ontbreekt) aan de baard gesign. licht besch. 27.5 x 15.5 x 7 cm.
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.