Ring WG 585/000 bezet met saffier en diamant ca.0.02 crt.ø54, ca. 1.9 gr.
Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Antiek houtgesneden inktset (Schwarzwald of Beieren) met korhaan, Duitsland 23x40x21cm. Cond.: G
Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G
Twee grote bronzen staande schemerlampen met stoffen gebloemde kappen 20e eeuw H.: 113cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G
Antiek offerblok (geldkistje) met slot en hengsel ca. 1800 van vurenhout met restbeschildering 19x19x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G
Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G