08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Schilderij, bos
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Hollandse plaquette
Startprijs 300 EUR

Pop in mand met mechaniek
Startprijs 100 EUR

Zilveren munt 1977
Startprijs 10 EUR

Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.

Engelse balans
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G