Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatrix-Bernard. In erg goede conditie.
Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G