Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G
Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G
Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us
Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G