Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

1 Gulden 1737
Resultaat: 25 EUR

Munt van 1 Gulden uit 1737 in gebruikte staat.

Gouden postzegel
Resultaat: 150 EUR

Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.

Gouden munt, Mexico 1959
Resultaat: 350 EUR

Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie

2 Boekensteunen, uiltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G

35 Munten 1 gulden 1954-1992
Resultaat: 24 EUR

35 Munten van 1 gulden (Nederland) uit 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1969, 1970 (P), 1971 (P), 1972 (P), 1973 (P), 1975 (P/FDC), 1976 (P/FDC-), 1977, 1978, 19...

10 Stuiverstuk 1782
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.

35 Ingelijste centen
Resultaat: 15 EUR

Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G

Ducaton 1794
Resultaat: 80 EUR

Zilveren 1 Gulden munt uit 1794, Utrecht. ca. 10,48gr ø31mm. In redelijk goede conditie.

Gouden munt, 1 dukaat 1963
Resultaat: 71 EUR

Gouden munt van 1 Dukaat "Kennedy" 1963, 24 karaat ca. 3,4gr. In goede conditie.

Gouden 10G uit 1913
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.

Gouden 10G uit 1912
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G

Zilveren munten Olympiade
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.

1 Gulden 1914 (ZF)
Resultaat: 11 EUR

Munt van 1 gulden uit 1914 (Nederland) in ZF conditie

8 Zilv. munten en broche
Resultaat: 30 EUR

8 Zilveren munten (1x 2,5G 1959, 2x 2,5G 1961, 1x 2,5G 1965, 2x 1G 1957, 2x 1G 1965) en een zilveren broche met graveerwerk 835/000 ca. 11gr.

Gouden 10 Gulden 1877
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.

Emaille broodtrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

van Langen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G

Jan Toorop
Resultaat: 55 EUR

Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G

Schilderij, M. Richters
Resultaat: 200 EUR

Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R

H. van Voorthuijsen
Resultaat: 90 EUR

H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us

Zilv. wijnpompje
Resultaat: 750 EUR

Zilveren wijnpompje met kurketrekker. Bijzonder stuk.

Zilv. schaaltje, 4 lepels, munt
Resultaat: 32 EUR

Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G