Twee oude Hindeloopen beschilderde armleunstoelen met rieten zitting 20e eeuw (Holland) 99x56x61cm. Cond.: G
18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G
Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U
Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G
Oude tuinbank 2e helft 20e eeuw van gietijzer met hout 82x125x66cm. Cond.: G